12.11.22 toimub Värska talumuuseumis Mardilaat

Mardilaat Setomaal toimub Värska talumuuseumi õuealal 12. novembril kell 10.00-15.00. Hea võimalus osaleda ühel viimastest hilissügisestest laatadest. Nagu eelmistelgi aastatel ootame laadale eriti traditsioonilise käsitöö ja sügisandide pakkujaid. 

Meie jaoks on oluline anda võimalus kohalikele ettevõtjatele ja meistritele oma toodangu pakkumiseks, aga oodatud on ka head naabrid ja kaugemalt tulijad. Loodame, et ka kohalikud kogukonnad, aktiivsed külad ja seltsingud on valmis laadal oma tegevusi tutvustama ja kaupa müüma. Registreerumise vormi leiate aadressilt https://bit.ly/MardilaatSetomaal2022. Registreerimine on avatud kuni 7. novembrini!

Kauplemise tingimused on lisatud kirja manusesse, kuid on leitavad ka Setomaa Muuseumide kodulehelt Värska talumuuseumi alt

Müügikoha suurus ja hind:

·       Kaupleja Setomaa vallast kuni 3 jm                                          3 eurot

·   Kaupleja väljastpoolt Setomaa valda  kuni 3 jm                          10 eurot

·   Elektriühendus (kui on taotlusvormis märgitud)                          15 eurot


 

Laada külastajatele on laat ning muuseumikülastus tasuta ning selgi aastal hoolitseme terve päeva jooksul ka laadaprogrammi toimumise eest. Külma ilma peletame eemale laadamängude, seto tantsude ning lõkke soojusega. Avatud on ka Seto Tsäimaja ning talumuuseumi tares saab käsitööõpitubades osaleda. 

Lisainfo: myyk@setomuuseum.ee või telefonil +372 505 4673.