Kontaktid

Juhatus

Merily Marienhagen, Direktor - 5304 1222, merily@setomuuseum.ee
 

Värska talumuuseum

Eike Koppel, müügijuht, myyk@setomuuseum.ee, tel 505 4673
Liis Kogerman, turundus- ja kommunikatsioonijuht, liis@setomuuseum.ee, tel 5690 1004
Tiiu Kunst, peavarahoidja, tiiukunst@gmail.com, tel 5656 6898
Tarmo Noorem, majandusspetsialist, tel 5559 8868, tarmo@setomuuseum.ee
Marje Linnus, perenaine-seto pärimuskultuuri pedagoog, marje@setomuuseum.ee
Anneli Rulli, juhiabi-muuseumipedagoog, anneli@setomuuseum.ee
Heini Siilik, restauraator, tel 5625 6788
Ode Oras, teadur-kuraator, tel 5569 1796 ode@setomuuseum.ee
Leena Kukumägi, perenaine
Mall Hadje, ürituste juht, tel 5341 1995, mall@setomuuseum.ee
Imre Toomeoks, haldustööline
Marina Ahosepp, abitööline
Tiina Ämarik, käsitööpoe klienditeenindaja
Marili Slavski, Külastusvaldkonna- ja projektijuht- lapsehoolduspuhkusel

Reegi maja

Hellika Kõrnas, perenaine, tel 58 878 676, hellika@setomuuseum.ee
Tarmo Noorem, majandusspetsialist, tel 5559 8868, tarmo@setomuuseum.ee

Saatse muuseum

Tea Korela, perenaine-varahoidja, 5342 1428, saatse@setomuuseum.ee
Oleg Kostõgov, majahoidja

Obinitsa muuseum

obinitsa@setomuuseum.ee
Õie Sarv, perenaine-külastusjuht, tel 5625 2788, oie@sarv.ee
Evelin Turvas, varahoidja, obinitsa@setomuuseum.ee

Seto Tsäimaja

Info: Eike Koppel, myyk@setomuuseum.ee, tel 505 4673
Jelena Balanenkova, peakokk
Taimi Madalik, kokk
Aita Mäeots, kokk
Piret Ostik, kokk
Krista Võsonurm, vanemklienditeenindaja

 

Setomaa Muuseumid

Registrikood: 75025221

Juriidiline aadress: Pikk 56, Värska alevik, Setomaa vald, Võru maakond, 64001

KMKR nr: EE100903159

Õigusliku vormi alamliik: Setomaa Valla ametiasutuste hallatav asutus