Kontaktid

Juhatus

Ivo Posti, Direktor, 5663 7255, ivo@setomuuseum.ee
Merily Marienhagen, Direktor - lapsehoolduspuhkusel, merily@setomuuseum.ee
 

Värska talumuuseum

Eike Koppel, müügijuht, myyk@setomuuseum.ee, tel 505 4673
Liis Kogerman, turundus- ja kommunikatsioonijuht, liis@setomuuseum.ee, tel 5690 1004
Tiiu Kunst, peavarahoidja, tel 5656 6898
Jaanus Meriluht, majandusspetsialist, tel 507 1622, jaanus@setomuuseum.ee
Marje Linnus, seto pärimuskultuuri pedagoog, marje@setomuuseum.ee
Anneli Rulli, juhiabi-muuseumipedagoog, anneli@setomuuseum.ee
Heini Siilik, restauraator, tel 5625 6788
Ode Oras, kuraator , tel 5569 1796 ode@setomuuseum.ee
Leena Kukumägi, käsitööpoe klienditeenindaja
Marili Slavski, Külastusvaldkonna- ja projektijuht- lapsehoolduspuhkusel

Reegi maja

Hellika Kõrnas, Reegi maja perenaine, tel 58 878 676, hellika@setomuuseum.ee
Tarmo Noorem, majandusspetsialist, tel 55598868, tarmo@setomuuseum.ee

Saatse muuseum

Tea Korela, varahoidja, 5342 1428, saatse@setomuuseum.ee
Aino Lõiv, majahoidja, tel 5342 1428

Obinitsa muuseum

obinitsa@setomuuseum.ee
Õie Sarv, Külastusjuht, tel 5625 2788, oie@sarv.ee
Evelin Turvas, varahoidja, obinitsa@setomuuseum.ee

Seto Tsäimaja

Info: Eike Koppel, myyk@setomuuseum.ee, tel 5054673
Jana Morozov, peakokk
Taimi Madalik, kokk
Reelike Hunt, klienditeenindaja

 

Setomaa Muuseumid

Registrikood: 75025221

Juriidiline aadress: Pikk 56, Värska alevik, Setomaa vald, Võru maakond, 64001

KMKR nr: EE100903159

Õigusliku vormi alamliik: Setomaa Valla ametiasutuste hallatav asutus