Kontaktid

Juhatus

Merily Marienhagen Direktor 53041222

merily@setomuuseum.ee

Värska talumuuseum

Tiiu Kunst Peavarahoidja tel 5656 6898 Marili Slavski Programmijuht tel 5341 1998 marili@setomuuseum.ee Evi Rohtla

Müügijuht tel 505 4673 info@setomuuseum.ee Jaanus Meriluht Majandustöötaja tel 507 1622 jaanus@setomuuseum.ee Külli Kaur Giid-perenaine tel 521 7684 Marje Linnus Seto pärimuskultuuri pedagoog Janika Teervalt Muuseumipedagoog Heini Siilik Restauraator tel 5625 6788 Ode Alt Programmijuht Lapsehoolduspuhkusel tel 5569 1796 ode@setomuuseum.ee

Reegi maja

Hellika Kõrnas Reegi maja perenaine tel 58 878 676 hellika@setomuuseum.ee Maarja Tein Reegi maja administraator reegimaja@setomuuseum.ee

Saatse muuseum

Tea Korela Varahoidja 5342 1428 saatse@setomuuseum.ee Aino Lõiv Järelvaataja tel 5342 1428

Obinitsa muuseum

Liis Kogerman Administraator tel 5690 1004 obinitsa@setomuuseum.ee liis.kogerman@setomaa.ee Õie Sarv Külastusjuht tel 5625 2788 oie@sarv.ee Evelin Turvas Varahoidja obinitsa@setomuuseum.ee

Seto Tsäimaja

Eike Koppel Toitlustusspetsialist tsaimaja@setomuuseum.ee Taimi Madalik Kokk Eliina Männik Kokk Kadri Aasmaa Klienditeenindaja